واحد – بخش ایران بالستیک تحریم ها عربستان

واحد – بخش: ایران بالستیک تحریم ها عربستان موشک بالستیک عربستان سعودی اخبار سیاست خارجی

نامه رهبر کره شمالی به ترامپ و ابراز امیدواری جهت دیدار مجدد

رهبر کره شمالی در نامه‌ای به مدیر جمهور آمریکا نسبت به اصلاح روابط بین دو کشور و برگزاری دیدارهای تازه ابراز امیدواری کرد. نامه رهبر کره شمالی به ترا..

ادامه مطلب

ترامپ احتمالا نیروهای آمریکایی را از اروپا خارج می‌کند / ساندی تلگراف

نشریه ساندی تلگراف انگلیس در مطلبی نوشت: دیپلمات‌ها و مقامات نظامی اروپا از بابت این احتمال که دونالد ترامپ قصد دارد در صورت عدم پایبندی کشورهای اروپایی ب..

ادامه مطلب

ترامپ به دنبال تحریم مسکو به اتهام نقض‌ معاهده موشکی

رئیس‌جمهوری آمریکا با صدور حکمی وزیر امور خارجه واشنگتن را موظف کرد تا تحریم‌هایی علیه روسیه در تصویر العمل به نقض‌های ادعایی در معاهده موشکی ۱۹۸۷ پیشن..

ادامه مطلب

آماده همکاری جهت رسیدن به توافق نهایی میان گروه‌های لیبیایی هستیم / لاوروف

وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که کشورش به همکاری با لیبی آزاد، یکپارچه و دارای حاکمیت میل به دارد. لاوروف: آماده همکاری جهت رسیدن به توافق نهایی ..

ادامه مطلب

‘سکوت شکنان’ شخصیت برتر سال 2017 نشریه تایم شدند

نشریه تایم روز چهارشنبه گروهی از زنان موسوم به «سکوت شکنان» را که در ماه‌های گذشته پا پیش گذاشته و آزارهای جنسی بعضی چهره‌های مشهور و فعالان رسانه‌ای،..

ادامه مطلب

عکس) + ملکه عراق عذرخواهی کرد ، سلفی ملکه قشنگی عراق و اسرائیل خبرساز شد (

عکس سلفی ملکه قشنگی عراق و اسرائیل با یکدیگر در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … خبرساز شد. بسیاری از بازدیدکنندگان عرب خشمگین شدند و با..

ادامه مطلب

پای رضا ضراب و ترکیه به پرونده مایکل فلین باز شد

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: مایکل فلین با اتهام تماس مخفی با ترکیه جهت بازگرداندن گولن مواجه است. پای رضا ضراب و ترکیه به پرونده مایکل فلین با..

ادامه مطلب

استیضاح ترامپ در سال ۲۰۱۸ ؟

سی‌ان‌ان در گزارش تفصیلی به نقل از بعضی محافل داخلی محافظه‌کاران آمریکایی از حاکمیت وحشت و واهمه همگانی بر حزب جمهوری‌خواه خبر می‌دهد. اعضای ارشد حزب و بعضی..

ادامه مطلب

گزینش ترامپ کار خدا بود! / کشیش آمریکایی

یکی از رهبران مسیحی در آمریکا که دوست 16 ساله دونالد ترامپ بوده و از او به عنوان مشاور معنوی و مذهبی ترامپ یاد می‌شود، گفت، رسیدن ترامپ به ریاست جمهوری ..

ادامه مطلب

۱۷۲ خودروی زرهی ترکیه راهی عمان می‌شوند

برخی گزارش‌های خبری حاکی از آن است که ترکیه ارسال ۱۷۲ خودروی زرهی به عمان را شروع کرده است. ۱۷۲ خودروی زرهی ترکیه راهی عمان می شوند عبارات مه..

ادامه مطلب