واحد – بخش ایران بالستیک تحریم ها عربستان

واحد – بخش: ایران بالستیک تحریم ها عربستان موشک بالستیک عربستان سعودی اخبار سیاست خارجی

پرسپولیسی‌ها باز همه حقیقت را به هواداران نمی‌گویند

پرسپولیسی ها مدام از احتمال شکسته شدن حکم محرومیت ارزش در فیفا به وسیله شورای حکمیت ورزش سخن می گویند. پرسپولیسی ها باز همه حقیقت را به هوا..

ادامه مطلب

اگر در برزیل ویدئو چک بود، نتیجه ایران-آرژانتین تفاوت می‌کرد / کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حاشیه سمینار مربیان جام جهانی راجع به استفاده از سیستم ویدئو چک (VAR) در رقابت‌های روسیه اظهار نظر کرد. ..

ادامه مطلب

شهرداری تبریز قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد

مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور با پیروزی تیم شهرداری تبریز در دیدار پنجم فینال و قهرمانی این تیم به آخر رسید. شهرداری تبریز قهرما..

ادامه مطلب

ماجرای مبهم ممنوع‌التصویری تاج

به گزارش ایسنا، روزنامه شهروند نوشت: ماجرای گرفتن حق پخش تلویزیونی فوتبال از صداوسیما در چند سال اخیر به یک بحث و جدل تکراری تبدیل شده است که همچنان به نتی..

ادامه مطلب

گل پرسپولیس کاملا اشتباه بود / پورموسوی

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: گل پرسپولیس به فولاد کاملا اشتباه بود ولی من تصمیم داور را می پذیرم. پورموسوی: گل پرسپولیس کاملا اشتباه بود ع..

ادامه مطلب

سفر سران فوتبال سعودی به AFC جهت مشورت در پرونده بازی در زمین بی‌طرف

سران فوتبال عربستان صعودی دست از تلاش جهت بازی برابر نمایندگان کشور عزیزمان ایران و قطر در زمین بی‌طرف بر نخواهند داشت. سفر سران فوتبال سع..

ادامه مطلب

شب با شکوه شیربچه‌های فرنگی در مسابقه های جهانی و کسب هرچی طلا توش هست!

به گزارش خبرآنلاین؛ در مسابقه های جهانی کشتی فرنگی ، جوانان ایرانی خوش درخشیدند و دو طلا کسب کردند. کرامت عبدولی در دیدار فینال وزن ٦٠ كيلوگرم مسابق..

ادامه مطلب

جریمه نقدی علی‌پور و تیم‌های سپاهان و گسترش فولاد

به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های متفاوت صادر کرد که مشروح آن را در ادامه می خوانید: جریمه نقدی علی پور ..

ادامه مطلب